Park Oran, Angora Evleri, Yeşil yaka, Beykoz Konakları gibi büyük ölçekli projelerin yanı sıra konut ölçekli projelerde de işbirliği yapmaya hazırız.

Bitkisel Peyzaj

Modern mimarinin vazgeçilmez bir parçası olan bitkisel peyzaj uygulamaları yalnızca estetik bir görünüm oluşturmayı amaçlamaz. Yaşam alanın fonksiyonelliği ve kalitesinin arttırılması , yapılan çalışmaların  sürdürülebilir olması ve doğanın korunması esaslarına da dayanır.

Uzman ekibimiz, yüksek teknoloji ekipmanlarımız ve kaliteli malzeme seçimlerimizle yalnızca konut projelerinde değil, otellerden hastanelere, otoyol, devlet yolu ve demiyolların dan fabrikalar , sanayi tesisi ve enerji santrallerine kadar her alan için bitkisel peyzaj uygulamalarını yapabiliyoruz. Alanında uzman olan peyzaj mimarlarımız, mühendislerimiz sayesinde yapılar ve mekanlar için çevre bilinci ve sürdürülebilirliği ön planda tutarak kaybedileni yeniden kazanmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz

Dış ve iç mekan bitkisel peyzaj uygulamaları, ithal ve yerli süs bitkileri temini, bitkisel toprak temini ve arazi düzenlemeleri, rulo çim temini ve uygulaması, torf, gübre, ponza, cüruf temini, otomatik sulama sistemleri ve drenaj sistemleri yapılması verdiğimiz hizmetlerimizi oluşturuyor. Çatı bahçeleri, drenaj levhaları, geotextil ve özel çatı toprağı hazırlanması temini ve uygulaması.

Diğer Hizmetler

14 YILLIK DENEYİM İLE SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIZ